12. JLL Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości

W ramach nawiązanego partnerstwa JLL rozpoczyna działania ukierunkowane na wsparcie finansowe i organizacyjne Fundacji Ronalda McDonalda. Najważniejszym obszarem rozpoczętej współpracy będzie wsparcie budowy trzeciego w Polsce Domu Ronalda McDonalda.

 

JLL wspólnie z partnerami 12. JLL Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości wspiera budowę trzeciego Domu Ronalda McDonalda w Polsce. Dom będzie miejscem pobytu dla rodzin dzieci hospitalizowanych w szpitalu Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.

12. edycja Turnieju już 3 sierpnia!

Zapraszamy do Monta Beach Volley Club w Warszawie. Wstęp na mecze jest wolny. Więcej informacji o wydarzeniu jest dostępnych na stronie internetowej.

Cel charytatywny

Aby dać rodzinom możliwość bycia razem z leczącym się dzieckiem, Fundacja buduje kolejny Dom Ronalda McDonalda, który będzie pomagać pacjentom Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu. Stanie się on bezpieczną oazą dla rodzin, które przyjeżdżają tu z najodleglejszych miejsc aby zadbać o najlepszą opiekę medyczną dla swoich dzieci.   

Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda, która wyznacza najlepsze standardy zaangażowania i skuteczności w realizowaniu konkretnych inicjatyw, które przekładają się na wymierne wsparcie polskiej medycyny pediatrycznej – komentuje Mateusz Bonca, Prezes Zarządu JLL Polska. – Dostrzegamy liczne możliwości wsparcia Fundacji ze strony JLL, zarówno wynikające z naszej skali działalności w Polsce, jak i z ekspertyzy w obszarze nieruchomości, który jest nieodłącznym elementem programów naszego partnera, Fundacji Ronalda McDonalda – dodaje Bonca.

–  Gdy się przyjeżdża z dzieckiem do szpitala na tydzień czy dwa, to jest bez znaczenia, gdzie się mieszka. Gdy się przyjeżdża na wiele miesięcy, to już sam fakt zapakowania się z rzeczami i wyjechania do obcego miasta zaczyna być ogromnym wyzwaniem. Nie tylko logistycznym, ale także emocjonalnym. Trzeba zostawić resztę rodziny, młodsze albo starsze dziecko, często męża – wyjaśnia Katarzyna Rodziewicz, Prezes Fundacji i Dyrektor Wykonawcza.A my mówimy: aby rodzina mogła być razem, przyjedź z całą rodziną.

Domy Ronalda McDonalda są jak normalne domy, tylko dużo większe. Projekt architektoniczny i funkcje każdego Domu mają zapewnić rodzinom, które w nich mieszkają, poczucie normalności i domowego ciepła. Każdy z Domów ma dużą, wygodną kuchnię, jadalnię, pralnię. Rodziny gotują, pieką, spotykają się, przyjaźnią. Pokoje dla rodzin w Domach są tak pomyślane, aby można było w nich wypocząć, nadrobić deficyty snu, poradzić sobie z fizycznym zmęczeniem. Wszystko w Domach służy nabraniu sił potrzebnych do udzielania wsparcia swojemu dziecku.

Domy pomagają rodzinom bezpłatnie i są utrzymywane z donacji i zbiórek.

O JLL

Od ponad 200 lat JLL (NYSE: JLL), wiodąca globalna firma zarządzająca nieruchomościami komercyjnymi i inwestycjami, pomaga klientom kupować, budować, wynajmować i inwestować w różnorodne nieruchomości komercyjne, przemysłowe, hotelowe, mieszkaniowe i handlowe. Jako firma z listy Fortune 500 z rocznymi przychodami w wysokości 20,9 mld USD i działalnością w ponad 80 krajach na całym świecie oraz ponad 103 000 pracowników, JLL łączy przewagi globalnej platformy połączonej z lokalną wiedzą. Kierując się naszym celem, jakim jest kształtowanie przyszłości nieruchomości dla lepszego świata, pomagamy naszym klientom, ludziom i społecznościom widzieć jaśniejszą przyszłość. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym Jones Lang LaSalle Incorporated. Więcej informacji można znaleźć na stronie jll.pl.

JLL 12. Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości zebrał ponad 810 tysięcy złotych!

Kwota zostanie przekazana na budowę trzeciego w Polsce Domu Ronalda McDonalda, który powstanie przy Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

W rozgrywkach zmierzyła się rekordowa liczba 58 drużyn z branży nieruchomości oraz branż zaprzyjaźnionych. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło ponad 2 tysiące gości. 

 

Wielkie brawa należą się zwycięzcom, którzy stanęli na podium turnieju:
🥇Muniak
🥈D&D DEVCO
🥉 Skanska.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w Turnieju, za ogromne zaangażowanie i niezapomnianą atmosferę. Jesteście naszymi bohaterami pomagania!

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu

Olek T

Oleksandr Titaievskyi

Creative Project Manager

oleksandr.titaievskyi@frm.org.pl

+48 511 571 001