Weekendy z Fundacją to każdy ostatni weekend miesiąca. Właśnie w te dni masz szansę pomóc jakiejś rodzinie i wesprzeć Domy Ronalda McDonalda. Zamawiając #FundacyjneCiastkoOwsiane w restauracji McDonald’s, pomagasz!

 

icon

Ciastko owsiane wspiera Domy Ronalda McDonalda

Domy to miejsca, dzięki którym rodzice najdłużej hospitalizowanych małych pacjentów mogą być bliżej swoich dzieci w Krakowie i Warszawie. Budowane w bezpośrednim sąsiedztwie szpitali, w pełni wyposażone, wygodne, zapewniają rodzicom 200% komfortu, a dzieciom stałą bliskość mamy i taty. Rodziny wspierają Zespoły Domów i Wolontariusze.

 

Domy pomagają bezpłatnie.

 

Program Domów służy misji „Aby rodzina mogła być razem” i realizuje ideę opieki skoncentrowanej na całej rodzinie dziecka leczonego w szpitalu. Fundacja Ronalda McDonalda wspiera publiczne szpitale dziecięce.

icon

Co miesiąc w czasie Weekendów z Fundacją i z ciastkiem owsianym padają rekordy! Historie o Fundacji trafiają od zespołów restauracji McDonald’s wprost do gości. Ciastko bez uśmiechu to tylko ciastko. Ciastko bez opowieści o Fundacji to wciąż tylko ciastko. Ludzie, relacja, rozmowa zmienia wszystko! – Katarzyna Rodziewicz, Prezes Zarządu Fundacji, Dyrektor Wykonawcza.

icon

Kalendarz Weekendów z Fundacją

Obraz1

Anna Jastrzębska

Manager ds. Rozwoju Projektów Fundraisingowych

anna.jastrzebska@frm.org.pl

+48 571 290 304