Andrzejek – najmłodszy wolontariusz fundacji

Pozostałe osoby z Fundacji

Andrzejek skontaktował się z Fundacją przez swojego tatę Andrzeja. Młody człowiek miał wtedy 4 lata i prawdziwą chęć robienia czegoś pożytecznego dla innych.

 

6 grudnia, kilka lat temu, Andrzejek dołączył do zespołu Fundacji i po nominowaniu go Honorowym Ambasadorem zaczął od pomocy podczas spotkania mikołajkowego z małymi pacjentami Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Zaangażowany, życzliwy, cały czas uśmiechnięty był dla uczestników spotkania wyjątkowym nowym kolegą, na dodatek pokazującym, że jest w szpitalu specjalnie by pomagać.

 

Wolontariat nie musi być domeną wyłącznie dorosłych. Po kilku latach Andrzejek wciąż pomaga i właśnie z okazji 40 rocznicy światowej Fundacji #forRMHC został twarzą kampanii wolontariackiej. Dumny z faktu, że został doceniony stawia to uznanie wyżej niż cokolwiek. Kiedy obejrzał film o sobie samym, nakręcony 4 tygodnie temu podczas warsztatów z Kolorowankami 3D w Pokoju Rodzinnym w IP-CZD stwierdził, że teraz będzie jeszcze więcej pomagać, bo jak o kimś robi się film, to ten ktoś musi byc tego wart.

 

Andrzejku, dziękujemy i jesteśmy dumni, że jesteś z Fundacją.

 

Autorem filmu jest amerykańska agencja DDB.