Katarzyna Rodziewicz

Pozostałe osoby z Fundacji

Prezes Zarządu i Dyrektor Wykonawcza


Fundacja to społeczne zaangażowanie, wartości społecznie pożyteczne i ludzie, chcący dzielić się swoim potencjałem z innymi. Jeśli działania mają trwać w czasie i przynosić wielokrotne efekty to nie ma lepszej formy organizacyjnej niż fundacja. Katarzyna wcześniej Nowakowska, obecnie Rodziewicz przez pierwszych 16 lat zbierała doświadczenie biznesowe, zarządzała komunikacją i relacjami inwestorskimi jednej ze spółek giełdowych. Działała społecznie w Narodowej Koalicji do Walki z Rakiem Piersi oraz była wolontariuszem ‘Porozumienia bez barier’ i koordynatorem akcji odnawiania oddziału onkologicznego dla dzieci w szpitalu przy ul. Działdowskiej w Warszawie. Uhonorowana tytułem ‘Przyjaciela Szpitala’. Od 2010 roku jest Dyrektorem Wykonawczym Fundacji. Od lat zaangażowana w promocję idei CSR – społecznej odpowiedzialności w biznesie.

icon

„Fundamentem naszej Fundacji jest nasza misja „Aby rodzina mogła być razem”. Jeszcze w 2014 roku, gdy ruszała budowa pierwszego Domu w Krakowie, „Aby rodzina” to była obietnica i marzenie. Rodziców, lekarzy, donatorów, moje. Dziś to są fakty, poparte przez pracę zespołu Domu w Krakowie, poparte pracą Zespołu Ambulansów, poparte pracą zespołu Pokoi w Szpitalu WUM i Pokoju w IP-CZD.  I tysiąca Wolontariuszy, Donatorów, Przyjaciół!

 

Wiemy, czego chcemy i do czego warto dążyć. Ludzie muszą móc na sobie polegać i na nas można polegać. Świat ma setki wspaniałych wzorów, które pozostaną bezużyteczne, jeśli nie znajdą się tacy jak my, chcący zmieniać obecną rzeczywistość i robiący to nie dla siebie, ale dla innych, którzy już są w potrzebie.”