Przebiegną maraton dla mobilnej kliniki Fundacji!

Pracownicy MAN Truck & Bus Polska lubią pomagać i chętnie angażują się w projekty mające na celu wsparcie Fundacji. Teraz przebiegną maraton, by zebrać środki na paliwo do naszego Ambulansu!

Dołącz do zbiórki, wpłać i pomóż! >> Wsparcie mobilnej kliniki Fundacji Ronalda McDonalda

 

Nasza współpraca trwa już kilka lat. MAN wsparł budowę Domu Ronalda McDonalda w Warszawie. Wspólnie udało nam się zbudować drugą mobilną klinikę Fundacji, która przemierza całą Polsce, realizując program badań przesiewowych „NIE nowotworom u dzieci”. Z dumą podkreślamy, że MAN jest partnerem technicznym Ambulansu.

Fot. Michał Teperek, Dział Fotomedyczyny WUM

 

Ambulans Fundacji to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się z poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny. Z badań w Ambulansie, od początku działania programu, skorzystało już ponad 70 000 dzieci.

Już 26 września prezes MAN Truck & Bus Polska Marc Martinez i jego zespół pobiegną w Maratonie Warszawskim, aby zebrać pieniądze na paliwo do naszego Ambulansu na cały przyszły rok. Dołączcie do zbiórki organizowanej przez prezesa Marca Martineza. Za każdą wpłaconą złotówkę MAN wpłaci kolejną!

 

Dołącz do zbiórki, wpłać i pomóż! >> Wsparcie mobilnej kliniki Fundacji Ronalda McDonalda

 

Trzymamy kciuki za biegaczy z wielkim sercem i za powodzenie zbiórki!

Czytaj więcej:

Historia Dobrusi z Czarnego Dunajca

Tego zimowego dnia Basia nie mogła spodziewać się, że właśnie podarowała swojej córce czas i dosłownie szanse na życie. Wynik badania Dobrusi, starszej córki, był bezdyskusyjny. Diagnoza dla tej pełnej życiowego optymizmu mamy i dla całej rodziny była prawdziwym szokiem.

Przebadaliśmy 6023 dzieci w 60 miejscowościach!

Popłyną przez Kanał Catalina, by zebrać środki na badania USG dzieci z Pomorza!