Święta w szpitalu? Wywołaj uśmiech na twarzach małych pacjentów!

Święta w szpitalu? Wiemy, jak wywołać uśmiech na twarzach małych pacjentów! Zapraszamy do wspólnej akcji. Nie jest skomplikowana, może za to przynieść wiele radości obu stronom. Łączy ludzi o wielkich sercach oraz dzieci, które Wielkanoc spędzą w szpitalu.

Co roku o tym czasie wolontariusze Fundacji odwiedzali szpitale, dzieci i ich opiekunów. Ze względu na pandemię musieliśmy ograniczyć spotkania, które do tej pory wywoływały uśmiech na twarzach najmłodszych. Powstał pomysł, aby obdarować ich czymś wyjątkowym. Śliczne, puchate podusie-przytulanki w kształcie zajączków już na nich czekają.

Wystarczy, że wpłacisz donację, a my w Twoim imieniu obdarujemy chore dzieci przebywające w szpitalu w czasie Wielkanocy. Podaruj mięciutką poduszeczkę-przytulankę w kształcie zajączka! Przelej na konto Fundacji Ronalda McDonalda 9,99 zł lub wielokrotność tej kwoty, wpisz w tytule słowo „zając” i swoje imię. Nr konta Fundacji: 46 1050 0086 1000 0022 7364 4068. Poduszeczka-zajączek z bilecikiem, na którym wypisane będzie Twoje imię, trafi w ręce dziecka. 

 

 

Dziękujemy za Twoją pomoc! 

Partnerami akcji są:

Czytaj więcej:

6. edycja „Września z podróżnikami”

„ZOObacz słonia jeszcze bliżej”: Siła, Wytrwałość i Zwycięstwo Pacjentów

Koree sp. z o.o dołącza do programu Łóżka dla rodziców i wspiera Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”