Zmieniony termin konferencji

W związku z aktualną sytuacją w Ukrainie i kryzysem humanitarnym, który dotyka naszych sąsiadów, zespół Fundacji Ronalda McDonalda wraz z innymi organizacjami pozarządowymi i samorządami angażuje się w czynną pomoc dla uciekających ludzi, rodzin, mam i dzieci. Trafiają one do nas w trakcie procesu leczenia, dostają pomoc w szpitalach w Warszawie i w Krakowie i zaczynają u nas mieszkać.

 

Codzienne wyzwania zmuszają nas do odłożenia na bok wielu projektów, które nie są bezpośrednio związane z niesieniem pomocy, przyjmowaniem rodzin chorych dzieci do Domów Ronalda McDonalda, pracą naszej mobilnej kliniki w Przemyślu czy doposażaniem szpitali, aby rodzina dziecka z Ukrainy mogła zostać w pierwszych dniach razem z nim w szpitalnej sali (więcej o naszych działaniach tutaj).

Temat konferencji „Aby Rodzina mogła być razem” – rola bliskości rodziny w leczeniu chorego dziecka jest bardzo ważny, ale dziś codziennie realizuje się w praktyce i dlatego podjęliśmy decyzję o przełożeniu daty wydarzenia z 7 kwietnia na inny. 

 

Wybór nowego terminu uzależniamy od sytuacji. Poinformujemy o nim, gdy tylko to będzie możliwe. 

Dziękujemy wszystkim patronom oraz partnerom za pomoc i zaangażowanie.

Czytaj więcej:

Dom Aukcyjny Agra Art dla trzeciego Domu Ronalda McDonalda

6. edycja „Września z podróżnikami”

ART & Charity 2023 | Sztuka pomagania | 16 października