Projekt skierowany jest do pacjentów Oddziału Klinicznego Onkologii, Hematologii Dziecięcej, Transplantologii Klinicznej i Pediatrii Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM, którzy ukończyli leczenie szpitalne.

 

ZOObacz słonia jeszcze bliżej to nic innego, jak spotkanie ze słoniami Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Nie jest to jednak „zwykła” wycieczka. Dzięki wsparciu Fundacji Panda i Warszawskiego ZOO dzieciaki będą miały możliwość wejść do miejsc niedostępnych dla zwiedzających. Dodatkowo opiekunowie słoniarni opowiedzą o zwyczajach, psychice i ciekawostkach dotyczących tych niezwykle inteligentnych zwierząt.

#ZOObaczSłoniaJeszczeBliżej

Nieprzypadkowo to słoń towarzyszy dziecku w trakcie tej symbolicznej wyprawy na zakończenie leczenia, bo słonie, tak jak pacjenci onkologiczni są silne wytrwałe, cierpliwe i waleczne.

Na koniec tej niezwykłej i niezapomnianej przygody w warszawskim ZOO czeka jeszcze spotkanie z fotografem. Portrety dzieci ozdobią ścianę “Nasi Zwycięzcy” mieszczącą się w holu pomiędzy częścią onkologiczną a hematologiczną Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM. W ten sposób chcemy pokazać pacjentom oraz ich rodzinom pozostającym w szpitalu, że z chorobą nowotworową można wygrać. 

icon

Partnerzy projektu

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Marzena

Marzena Moździerz

Opiekun Projektu

+48 508 867 392
IMG_2773

Maria Siła

Opiekun Projektu

+48 508 867 311