Prezes Zarządu N-teq Sp. z o.o., Prezes Zarządu Media Express Sp. z o.o., Wiceprezes Zarządu ZPR Media SA, Dyrektor Biura Reklamy Time SA.

Zainteresowanie światem mediów oraz ciekawość ludzi sprawiły, że od ponad 20 lat realizuje projekty z zakresu komunikacji, sprzedaży i odpowiedzialności społecznej (CSR). Jej pracowitość, kreatywność, ale także ogromna życzliwość i otwartość na drugiego człowieka wzbudziły szacunek i uznanie wielu osób z firm prywatnych, państwowych, instytucji centralnych oraz organizacji społecznych. Z tymi osobami realizuje projekty i akcje content marketingowe, które spełniają także ważne społeczne zadanie –pomagają ludziom zrozumieć otaczający ich świat.

Rozwój osobisty (ukończenie studiów MBA) pozwolił jej na wyznaczanie sobie kolejnych ambitnych celów, również zawodowych. Obecnie pracuje w multimedialnej grupie ZPR Media.

Hobby: nowe technologie, produkcja filmowa, spacerowanie i zwiedzanie.

icon

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat – mówił Janusz Korczak. Uważam, że każdego człowieka należy wspierać, a ważne inicjatywy należy promować i angażować do nich jak najszersze rzesze osób. W ten sposób wzmacniamy dobro, które wraca do nas wszystkich.