Wolontariusze z firm to ci, którzy przychodzą pomagać w grupie znajomych z pracy. Lata temu ludzie McDonald’s jako pierwsi umówili się, że pomogą na pokładzie ambulansu. Byli i są do dziś niezawodni wszędzie i zawsze.

Pomoc w działaniach Fundacji to różne zadania – w zależności od programu. Wszędzie w Polsce można pomóc organizacyjnie w przygotowaniu akcji badań, od pomocy w czasie zapisów, po obecność w ambulansie!

W Pokojach Rodzinnych w Warszawie i w Domu w Krakowie liczy się umiejętność pracy według określonych standardów, bo pomagamy w szpitalach oraz w miejscu, które operacyjnie działa jak idealny hotel.

Przyjście do nas zespołu kolegów z pracy pomaga nawiązywać przyjacielskie relacje na zupełnie innym poziomie. Koledzy z pracy widzą się innymi oczami. Ci, którzy angażują się w projekty Fundacji czują się jak gospodarze i autorzy każdej z inicjatyw. Pomagają nam C.H. Robinson, Hilton Garden Inn Krakow Airport, ECOLAB, Diversey, Farm Frites Poland, UPS, Ipf Digital, Groupon oraz McDonald’s.

Plakat dla Wolontariusza do samodzielnego pobrania i druku

Covance – jesiennie i świątecznie

Wolontariusze McDonald’s pomagający na co dzień w Pokojach Rodzinnych w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie

Wolontariusze McDonald’s